Fotograficzne sesje reklamowe dla firm, to moja propozycja, którą oferuję firmom z różnych branż – m.in. takich jak hotele, restauracje, gabinety kosmetyczne, salony piękności, salony samochodowe, ośrodki medyczne, obiekty SPA, gabinety stomatologiczne firmy produkcyjne itp.

Jest to doskonały sposób na wyróżnienie się firmy i zwiększenie zainteresowania swoją ofertą. Mogą to być zatem sesje na potrzeby np. stworzenia kalendarzy firmowych, plakatów, folderów, jak również sesje na potrzeby stworzenia materiałów wizerunkowych przeznaczonych na strony internetowe lub do wykorzystania w social mediach.

W ramach sesji mogę zaproponować udział współpracujących ze mną modeli i modelek oraz wizażystek i stylistek, aby zdjęcia, które powstaną, były unikalne i przyciągały uwagę potencjalnych klientów.

Warto zwrócić uwagę na to, że zdjęcia powinny być dopasowane do charakteru i stylu Twojej firmy, a także do grupy docelowej, którą chcesz przyciągnąć. Sesje fotograficzne mogą być realizowane w różnych miejscach, w zależności od potrzeb i wymagań. Mogą to być zarówno plenery (w tym zagraniczne), studio fotograficzne, jak również siedziba firmy. W przypadku plenerów warto zwrócić uwagę na to, aby wybrać miejsce, które będzie pasowało do charakteru firmy i stylu zdjęć.

Pamiętaj, że sesje fotograficzne to inwestycja w wizerunek Twojej firmy, która może przynieść wiele korzyści w postaci zwiększenia zainteresowania Twoją ofertą i pozyskania nowych klientów. Jeśli potrzebujesz porady i pomocy w organizacji sesji fotograficznej, skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę w doborze modelek/modeli, miejsca, koncepcji zdjęć, a potem to wszystko zorganizuję, a Ty dostaniesz gotowy materiał do promocji swojej marki.

Aktualnie polecam współpracę z modelkami jn. (klikając w imię przejdziesz do wizytówki wybranej modelki):


Zapraszam do współpracy modelki/modeli (kliknij, aby przejść do rejestracji)