Właśnie dotarła do mnie informacja o wynikach 12-tej edycji konkursu Portret2020, w którym znalazłem się wśród wyróżnionych autorów fotografii. Pozwolę sobie zatem na zacytowanie wiadomości od organizatora:

Mam już wyniki 12 Edycji konkursu PORTRET2020. W konkursie wzięło udział 11 452 autorów. Prace pierwszej trójki opublikowaliśmy w niedzielę 12 lipca na naszym fb: fb.com/todobrykurs. Przez miesiąc pracowaliśmy nad wyłonieniem 30 osób wyróżnionych — w naszej opinii najbardziej utalentowanych autorów, w których znalazły się Pana prace.

Na dłuższy moment zatrzymaliśmy się przy Pana pracach. Tworzy Pan ładne kompozycje z umiejętnie rozłożonymi akcentami w przestrzeni.

Ma Pan świadomość roli kolorów oraz światła. Na 01 (600).jpg świetnie wykorzystał Pan światło zastane do oświetlenia swojej modelki. Ładnie rozłożone są linie na tej fotografii.

Świetne jest 02 (578).jpg podoba nam się zaznaczona przez Pana mimika modelki. Ładnie podkreślił Pan jej urodę. Na plus zasługuje również przemyślana kompozycja.

Ładne kolorystycznie jest 03 (535).jpg. Podobają nam się cienie dookoła modela. Świetny jest ten kontrast, który Pan stworzył.

Ciekawe jest 5.jpg. Dobrze, że zadbał Pan o neutralne tło i dobrze dobrał kolory. Prawidłowo wykadrował Pan tą fotografie.

Podoba nam się jasne 6.jpg. Świetnie użył Pan tutaj światła do podkreślenia naturalnego piękna modelki. Ładnie zaznaczył Pan linie jej nosa i ramion.

W interesujący sposób oświetla Pan modelkę na 07 (303).jpg. Podoba nam się sposób w jaki uchwycił Pan ruch włosów. Sprawił Pan, że statyczne zdjęcie ma w sobie coś z dynamizmu.

Podobają nam się Pana portrety, każdą osobę stara się Pan pokazać w inny sposób, mówi to wiele o Pana umiejętnościach i elastyczności. Świetnie. Chcemy pokazać Pana prace w naszej galerii najzdolniejszych autorów z jakimi mieliśmy do tej pory okazję pracować, i których wyróżniliśmy w konkursach: https://fotografika.edu.pl/galeria/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.